بهترین متخصص زنان در اصفهان

امروزه با توجه به پیشرفت و گسترش دانش بشری در زمینه های مختلف پزشکی و مراقبت هایی که در حوزه سلامت جسم و روان اتفاق افتاده است،  افراد بسیاری در پی آن هستند که کوچکترین مشکل و اختلال خود را با پزشکان متخصص درمیان گذارند تا به طور دقیق و علمی به حل و رفع مشکل بپردازند. در روزگار قدیم چنین اتفاقی بسیار کم اتفاق می افتاد و یا حتی بیماری ها و مشکلات ممکن بود به مرگ بینجامد ولی این شرایط مهیا نبود که که به پزشکی رجوع کنند. امروزه یکی از حوزه هایی در پزشکی که بسیار مراجعینی به آن سر می زنند و برای انجام توصیه های پزشکان کاملا پیروانه عمل می کنند، حوزه زنان و زایمان و متخصصین زنان است. در کنار پیشرفت های علمی و نیز تغییر سبک زندگی نیز باعث شده نگاه اشخاص به این مطب ها و کلینیک ها نگاهی مثبت داشته باشد و آن ها را یاری دهنده ای بدانند که حتما باید از آنها کمک گرفت.

در جنب تمام توصیه هایمان در زمینه پزشکی ( شاخه های مختلف درمانی و ترمیمی و زیبایی)، توصیه ای که ه

مواره به عزیزان داریم و داشته ایم و در آینده نیز هزاران بار تکرار خواهیم کرد، زیرا که نکته ای است که ابدا گذشتنی نیست، این امر مهم است که بانوان گرامی پیش از هر اقدامی باید در جهت یافتن پزشکی کارآزموده و متبحر و باسواد بر آیند. انتخاب دکتر خوب مرحله اول و اساسی درمان خوب و موفقیت آمیز است. متاسفانه افراد به پزشک مراجعه کرده و توصیه های وی را مو به مو و با  دقت فراوان عملی می کنند و ممکن است هزینه بالایی را صرف دارو یا ویزیت پرداخت کنند ولی به این نکته واقف نیستند که آیا پزشکی که برگزیدند تجربه و دانش لازم را در زمینه مورد نظر دارد یا خیر؟

متخصص زنان کیست؟

متخصص زنان فردی است که در زمینه بیماری ها و مشکلاتی که ممکن است برای اندام جنسی یا آلت تناسلی بانوان رخ دهد آموزش دیده و مطالعاتی عمیق در سطوح مختلف دانشگاهی ( لیسانس، ارشد، دکتری) داشته است.

متخصصین زنان در زمینه های مختلف به زنان کمک می کنند برای مثال در زمینه عفونت هایی که ممکن است  در ناحیه آلت تناسلی و یا رحم ایجاد شود ، یا مشکلاتی که در روند پیش از بارداری، طول دوره  بارداری، و پس از زایمان ممکن  است ایجاد شود یاری می کنند. به جهت انکه خانم ها با نگاهی درست و بدون نگرانی این دوره بیماری را طی کرده تا بتواننند در جهت رفع آن موفق باشند. مراجعه و یاری گرفتن از پزشکان زنان امری است ضروری و طبیعی ک زنان امروزه تقریبا از یک سنی به بعد به طور مرتب و منظم حداقل در سال یکبار به وی مراجعه کرده و احیانا اگر مشکلاتی داشته باشند را با وی در میان می گذارند. لازم به ذکر است که حتی اگر شما جز و کسانی هسیتد که با مشکل جدی روبرو نیستید باز هم لازم می نماید که به یک چکاپ بروید تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

ویدیویی از صحبت های دکتر شهزاد شریف زاده متخصص زنان در اصفهان

 

حوزه هایی که متخصصین زنان می توانند  بیماران و مبتلایان را یاری کنند:

 1. بارداری ای که به روش خارج از رحم انجام می شود.
 2. زمانی که در بارداری فشار خون بالا می رود علامتی است که مسمومیت بارداری اتفاق افتاده است.
 3. اگر رحم دچار پاره شدگی شده باشد.
 4. عفونت ها ی نگران کننده ای که ممکن است در بانوان اتفاق بیفتد.
 5. عفونت هایی که در اثر روابط جنسی رخ می دهند.
 6. زمانی که شخصی بر ادرار و مدفوع اش کنترلی ندارد.
 7. بیماریهایی که در آلت تناسلی اتفاق می افتد ولی زیاد نگران کننده نیستند و به راحتی قابل درمانند.
 8. خونریزی در نواحی رحمی که به طور غیر معمول و غیر طبیعی اتفاق می افتد.
 9. وقتی بند ناف جنین در حین زایمان دچار مشکل شده باشد.
 10. سرطان هایی که در نواحی آلت تناسلی و سینه برای بانوان امکان بروز و ظهور دارند.

شما کاربران گرامی  برای دریافت مشاوره و درمان مشکلات خود با  دکتر شهزاد شریف زاده  جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی و جراح  زیبایی زنان در اصفهان  که با ارائه خدمات و تکنیک های بروز در مسائل خدمات مربوط به مسائل و مشکلات جنسی و رفع نواقص و ایرادات ناحیه تناسلی بانوان می پردازد،می توانید با شماره های ۰۹۳۹۲۴۴۷۵۵۱-۰۳۱۳۶۲۰۶۰۹۳ جهت نوبت دهی تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید. 

یکی از خدمات  دکتر شهزاد شریف زاده در زمینه جراحی زیبایی واژن که امروزه در بین خانم ها به علت سهولت و راحتی جراحی بسیار محبوب گشته است لابیاپلاستی با لیزرمونالیزا می باشد ، شما می توانید ویژگی و مزایای این تکنیک را با کلیک بر روی لینک مربوطه ملاحظه نمایید.

مهارت ها و کارهایی که یک متخصص زنان در آن ها تبحر دارد

 1. 1. دکتر زنان خوب باید بتواند در مرحله اولیه تشخیص درستی از بیماری مراجعه کننده داشته باشد .
 2. در صورتی که تشخیص به درستی انجام شد بنا به بیماری ای که وجود دارد باید روشی که برای درمان انتخاب می شود نیز درست تشخیص داده شود. اینکه کدام روش می تواند راهی موثر تر برای درمان باشد نیز مهم است.
 3. روش هایی که برای درمان وجود دارد متعدند و برای هر نوع از مشکلات مختلف استفاده می شود که متخصصین باید در انجام انواع روش ها مهارت داشته باشند.

انواع روش ها برای تشخیص بیماری بیماران: کولپوسکوپی، نمونه آندومتر، هیستروسکوپی، لاپاراسکوپی و سونوگرافی.

سخن پایانی

بر اساس آنچه گفته شد احتمالا به عمق حساسیت و اهمیت درمان هایی که باید در حوزه زنان از سوی متخصصین انجام شود پی برده اید . بیماری هایی که در ناحیه تناسلی ایجاد می شود بسیار حساس بوده و حتما باید از همان ابتدا به دست کسانی سپرده شود که بتوانند در کوتاه ترین زمان با بهترین روش ها آن را درمان کرده و از وخامت اوضاع بکاهند. از آن جهت که بیماریهایی که در ناحیه تناسلی ایجاد می شود مستقیما بر روابط جنسی با همسران و نیز در پروسهی فرزند دار شدن نیز تاثیرگذار است پس می توان گفت ابدا موضوع پیش پا افتاد ه ای نیست و سلامت شما در آینده شما بسیار تاثیر گذار است. در این زمینه بهترین متخصصین زنان وجود دارند که می توانیم بدون دغدغه از راهنمایی های اینان استفاده کنیم. بسیارند کسانی که به جهت عدم انتخاب درست  پزشک معالج خویش دچار اشتباهی بزرگ شده اند و روند درمانی خود را بسیار طولانی کرده اند و این صرفا به جهت آن بوده است که پزشک تخصص لازم و یا تجربه لازم را برای درمان و تشخیص نداشته است. متاسفانه روزانه بدلیل وجود پزشکانی که در این زمینه تخصص لازم را ندارند فجایعی رخ می دهد که گاهی جبران شان بس مشکل است.

شما کاربران گرامی ساکن اصفهان اگر به دنبال بهترین متخصص زنان در اصفهان هستید و قصد دارید برای جراحی زیبایی ناحیه تناسلی خود بهترین دکتر جراحی زیبایی زنان در اصفهان را بشناسید ما می توانیم لینک های مقابل را به شما پیشنهاد کنیم.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + شانزده =